Twój adres IP to: 44.200.86.95, a HOST to: ec2-44-200-86-95.compute-1.amazonaws.com

Naprawimy Twoje Meble

Odnowimy twoje stare meble, nadając im nowego wyglądu na kolejne lata.
Z doświadczenia wiemy, że każdy stary mebel posiada w sobie coś wyjątkowego oraz stylowego. 
Rozumiemy potrzeby naszych klientów, kiedy szukają nowych mebli , często jednak ceny są wysokie, dlatego szukają czegoś tańszego z niższej półki i gorszej jakości.
Czasami są to meble z drugiej ręki, a czasami są to stare meble które zostały odstawione do piwnicy, czy na strych.  Jeśli posiadasz mebel który chcesz aby ponownie był wstawiony do twojego wnętrza, skorzystaj z naszych usług .

Cieszymy się wielkim Zaufaniem...

Zanim podejmiesz decyzję by oddać twoje meble do Naprawy właśnie Nam, pozwól że wyjaśnie Dlaczego warto nam powierzyć to zadanie.
Z doświadczenia wiemy, że klienci cenią dokładność wykonanej pracy oraz rozsądną cenę.  Firma TAPILAR cieszy się pozytywną opinią, to dlatego że każdy naprawiany Mebel, jest starannie odnowiony, a elementy które wymagają wymiany, są zastąpione nowym solidnie wykonanym połączeniem dając wysoką trwałość, której nie było wcześniej. Korzystamy  z wysokiej jakości materiałów, od sprawdzonych  producentów, na co dajemy gwarancję trwałości i jakości.

Jeśli posiadasz stare meble które utraciły swój styl, a tapicerka zaczęła straszyć twoich gości, warto oddać do odnowienia Naszej Firmie.
Przywrócimy twoim meblom nowego blasku, charakteru oraz sprawimy że będą wygodne i komfortowe.
Wniesiemy do twojego wnętrza Elegancję i Nowoczesny Styl, którym zachwycisz każdego  .

Oferujemy naprawę Mebli :
Krzesła, Taborety, Ławki, Pufy, Fotele, Wersalki, Narożniki, Łóżka sypialne, Sofy, Wezgłowia itp…

Galeria Mebli po Odnowieniu

X